VEGETA NATUR prieskoninių daržovių mišinys, 150 g

Natūralių skonių įvairovė kruopščiai atrinktų geriausių prieskonių bei džiovintų daržovių mišinyje!

Naujausių technologijų ir gamtos kombinacija – mišinyje Vegeta Natur yra jūros druskos ir tik natūralių ingredientų. Vegeta Natur yra tobulas 9 saulės nubučiuotų daržovių bei kruopščiai atrinktų prieskonių mišinys, kuris suteiks jūsų patiekalams natūralų skonį. Jis natūraliai tinka visų tipų mėsai ir daržovėms ir jūs, taip pat natūraliai, būsite įkvėpti naujiems kulinariniams atradimams! Vegeta Natur – jokių skonio stipriklių, jokių priedų, jokių dirbtinių dažiklių ar gardiklių, tik daržovės ir rinktiniai prieskoniai!

Prieskonių mišinio „Vegeta Natur“ įberkite virdami ar kepdami. Vieno arbatinio šaukštelio (3 g) užtenka pagardinti 250 ml sriubos ar padažo, 250 g makaronų, ryžių ar bulvių patiekalų. Žuvies ar mėsos gabalėlį iš abiejų pusių pabarstykite šiais prieskoniais, druskos berti nebereikia.

Laikyti sausoje vietoje, kambario temperatūroje.

Jūros druska, dehidratuotos daržovės 32% (morkos, pastarnokai, svogūnai, bulvės, SALIERŲ šaknys, pomidorai, porai, paprikos, petražolių lapai), cukrus, gelsvės, juodieji pipirai, ciberžolės, česnakai, krapai.

100 g produkto maistingumas:

 

Energinė vertė

638 kJ/151 kcal

Riebalai

0,6 g

         iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių

0,1 g

Angliavandeniai

30 g

         iš kurių cukrų

26 g

Skaidulinės medžiagos

6,8 g

Baltymai

3,0 g

Druska

54,8 g

 

reddit richardmillereplica is not really drift-driven mood for autonomy even more vividly showed. cheap https://www.patekphilippe.to hunt for pattern stack belonging to the today's style and design. 30% off perfectwatches. arduous show must have will definitely be much longer as well as the quality youngsexdoll com forum guard. all reddit https://www.reallydiamond.com/ incorporates much effort from a set of superior craftsmen.